Chojny Park IV

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez ATAL S.A.

Łódź, Górna, Chojny, ul. Kurczaki
Ceny od: 5 600 zł/m2
Chojny Park IV

1 zdjęcie

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Chojny Park IV dostępne są 3 oferty

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

Chojny Park IV logo

Chojny Park to inwestycja ATAL S.A., która znajduje się w łódzkiej dzielnicy Górna. Osiedle powstało z myślą o rodzinach oraz młodych i ambitnych osobach, które cenią wygodę oraz komfort życia. Ten nowoczesny kompleks mieszkaniowy jest bez wątpienia jedną z najciekawszych inwestycji na terenie Łodzi.

Dotychczas zrealizowano trzy etapy inwestycji Chojny Park. W ofercie osiedla dostępne były mieszkania o zróżnicowanych metrażach i układach pokoi, dzięki czemu każdy nabywca mógł znaleźć takie, które spełnia jego indywidualne oczekiwania. Do wszystkich lokali przynależy przynajmniej jeden balkon, taras lub ogródek. Na terenie osiedla zaprojektowano tereny zielone oraz place zabaw. Zaaranżowana w ten sposób przestrzeń sprawia, że najmłodsi mieszkańcy mogą beztrosko spędzać czas na świeżym powietrzu.

Spójny architektonicznie z poprzednimi etapami inwestycji Chojny Park IV obejmie trzy sześciokondygnacyjne budynki, w których znajdzie się 105 mieszkań o zróżnicowanym metrażu od 28,4 do 103,18 mkw. Dla zmotoryzowanych przeznaczono 70 miejsc postojowych w garażach podziemnych oraz 35 miejsc na parkingu zewnętrznym. Dodatkowo przyszli mieszkańcy będą mieć możliwość zakupu komórki lokatorskiej.

Budynki Chojny Park zaprojektowano z uwzględnieniem najnowszych rozwiązań zwiększających funkcjonalność i komfort mieszkańców.

Inwestycja Chojny Park IV znajduje się na Chojnach, ul. Kurczaki (5.4 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera ATAL S.A..

Inwestycja Chojny Park IV została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 105 nowych mieszkań. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Chojny Park IV pozostały na sprzedaż 3 mieszkania o powierzchniach od 56 do 103 metrów kwadratowych w cenie od 5 600 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 3-pokojowe o powierzchni od 56 m2 w cenie od 325 612 zł (1 mieszkanie)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 102 do 103 m2 w cenie od 573 832 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ATAL S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie cena: 2 500 zł/m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 105 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 269 do 274 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
wykończenie balkonu/tarasu - 500 zł/m2 Miejsca garażowe 30 000 zł Miejsca naziemne 20 000 zł
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada: cena: 2 500 zł/m2.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: 20 000 zł.
 • miejsca postojowe podziemne: od 30 000 zł.
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, winda, rowerownia, siłownia plenerowa
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 3 mieszkania .
Powierzchnie mieszkań:
od 56 do 103 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 325 612 do 577 808 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 600 do 5 800 zł.
Opis płatności:
20/80%.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Chojny Park powstała w cichej i spokojnej okolicy z dobrym dojazdem do centrum miasta. Na ulicę Piotrkowską dojechać można w 10 minut, do łódzkiej Manufaktury w niecałe 20. Z przystanków w pobliżu inwestycji odjeżdżają liczne tramwaje oraz autobusy, w tym linia nocna. W pobliżu inwestycji mieści się dworzec kolejowy Łódź Chojny. Szybki wyjazd z miasta jest możliwy dzięki drodze krajowej nr 1. Miejscem sprzyjającym odpoczynkowi są Stawy Jana, gdzie można wybrać się na piesze i rowerowe wycieczki. W dzielnicy usytuowany jest także park miejski przy ulicy Leczniczej, Park na Młynku oraz Park im. gen. Jarosława Dąbrowskiego.

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Chojny Park IV mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Chojny Park IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Komorniki.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Chojny Park IV składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 450 m znajduje się Eko Raj, w odległości 490 m znajduje się Biedronka, w odległości 500 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Data publikacji: 13.05.2019
Data aktualizacji: 06.04.2021
Chojny Park IV logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Drewnowska 43a lok. LB1 90-002 Łódź

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 08:00 - 16:00
 • Środa: 08:00 - 16:00
 • Czwartek: 08:00 - 16:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: