Bartycka 49

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez ATAL S.A.

Warszawa, Mokotów, Siekierki, ul. Bartycka 49
Ceny od: 10 500 zł brutto/m2
Bartycka 49

12 zdjęć

Bartycka 49
Bartycka 49
Bartycka 49
Bartycka 49

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Bartycka 49 dostępnych jest 48 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Opis Inwestycji

Bartycka 49 logo

Bartycka 49 Apartamenty to stylowy projekt w pobliżu serca Warszawy. Atrakcyjne położenie, na Dolnym Mokotowie, nieopodal Łazienek Królewskich i Kopca Powstania Warszawskiego, czyni z tej inwestycji doskonałą propozycję dla osób ceniących miejski styl życia w spokojnym otoczeniu natury. Lokatorzy kameralnego budynku zamieszkają w eleganckich i przestronnych wnętrzach o wysokim standardzie. Przyjazna okolica i doskonale rozwinięta infrastruktura zapewnią wszystko, czego potrzeba na co dzień.

Miejsce postojowe zwykłe - 34 000 zł

Miejsce eko - 36 000 zł

Miejsce naziemne - 18 000 zł

Box/komórka - 2 800 zł/mkw.

Inwestycja Bartycka 49 znajduje się na Siekierkach, ul. Bartycka 49 (4.3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera ATAL S.A..

Inwestycja Bartycka 49 jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 79 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bartycka 49 pozostało na sprzedaż 48 mieszkań o powierzchniach od 43 do 77 metrów kwadratowych w cenie od 10 500 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 43 do 57 m2 w cenie od 499 537 zł (13 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 56 do 77 m2 w cenie od 651 210 zł (35 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ATAL S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Boxy na jednoślad.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2022 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 79 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 250 do 268 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon, ogródek.
Komórki lokatorskie:
posiada: Boxy na jednoślad.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, wózkarnia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 48 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 43 do 77 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 499 537 do 859 892 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 10 500 do 11 600 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Bartycka 49 znajduje się 13 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Dogodna lokalizacja inwestycji Bartycka 49 Apartamenty umożliwia łatwy dojazd samochodem i komunikacją publiczną zarówno w inne części Warszawy, jak i na tereny podmiejskie. Inwestycja powstanie w pobliżu istotnych węzłów komunikacyjnych, które prowadzą do kluczowych punktów miasta i łączą się z głównymi arteriami wylotowymi, prowadzącymi na północ, do Łomianek i wyjazdu na Gdańsk, oraz na południe, do Konstancina-Jeziorny. W przeciągu niespełna 10 minut można dostać się do najbliższej stacji metra. Podróż do Złotych Tarasów lub na Aleje Jerozolimskie zajmie kwadrans. Przy ul. Bartyckiej znajdują się przystanki autobusowe, natomiast ze skrzyżowania z ul. Czerniakowską kursują autobusy dzienne oraz dwie linie nocne. Dogodne połączenia pozwalają sprawnie dostać się do różnych dzielnic Warszawy. Przejazd w okolice Zamku Królewskiego zajmuje jedynie 10 minut, a na Saską Kępę, przez most Łazienkowski – tylko 12 minut. Dzięki miejscowym planom rewitalizacji, w przyszłości wzdłuż wyremontowanej ul. Bartyckiej, powstanie ścieżka rowerowa. Bartycka 49 Apartamenty doskonale połączy atuty życia w centrum miasta i kameralnej przestrzeni mieszkalnej. Okolice inwestycji są wspaniale rozwinięte pod względem potrzebnej na co dzień infrastruktury. W pobliżu znajdują się sklepy spożywcze, restauracje i obiekty handlowo-usługowe, a także ośrodki zdrowia, przedszkola, szkoły podstawowe i średnie. W atrakcyjnej okolicy, która sprzyja życiu rodzinnemu oraz rozwojowi osobistemu i zawodowemu, każdy znajdzie coś dla siebie. Działają tu dom kultury, kluby fitness, szkoły tańca i języków obcych. Na łyżwy i koncert można się wybrać na pobliski Torwar. Kilka kroków od brzegu Wisły – raju dla rowerzystów i biegaczy – rozrywkę zapewnia Port Czerniakowski. Nieopodal zacumowanych przy przystani starych barek można zajrzeć do licznych restauracji lub do klubokawiarni, w której organizowane są spektakle teatralne pod chmurką, imprezy muzyczne i rozmaite warsztaty. Tuż obok inwestycji rozpościera się Park Akcji „Burza” z urokliwymi alejkami. Z jednej strony zachwyca Wisła, z drugiej – leżące nieopodal Łazienki Królewskie.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bartycka 49 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Bartycka 49 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Figowa 01.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bartycka 49 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 310 m znajduje się Zośka, w odległości 350 m znajduje się Piekarnia "Grzybki", w odległości 390 m znajduje się Żabka.

Data publikacji: 20.10.2020
Data aktualizacji: 16.04.2021
Bartycka 49 logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Płosa 3 lok. U1 03-531 Warszawa

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 08:00 - 16:00
 • Środa: 08:00 - 16:00
 • Czwartek: 08:00 - 16:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: