Nautica Resort

Apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Ascot Polska

giżycki, Giżycko, ul. Moniuszki 23
Ceny od: 9 400 zł/m2
Nautica Resort

6 zdjęć

Nautica Resort
Nautica Resort
Nautica Resort
Nautica Resort

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Nautica Resort dostępnych jest 20 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

Nautica Resort logo

Nautica Resort to kompleks obiektów apartamentowych z portem oraz infrastrukturą rekreacyjną, położone w Giżycku w sercu szlaku Wielkich Jezior Mazurskich u styku jeziora Niegocin i drogi wodnej kanału Niegocińskiego.

Pracując nad koncepcją Nautica Resort kierowaliśmy się wizją tworzenia pięknej architektury w miejscu idealnym do wypoczynku. W ten sposób powstał projekt wysokiej jakości budynków apartamentowych pozwalającym naszym klientom zrealizować marzenie o zamieszkaniu bezpośrednio nad wodą.

W każdym z czterech budynków znajduje się 18 apartamentów o powierzchni od 52 do 86 m2, z widokiem na jezioro i Kanał Niegociński. Dzięki zastosowaniu dużych przeszkleń od strony południowo-wschodniej do południowo-zachodniej apartamenty są jasne i słoneczne, zaś budynki mieszkalne rozmieszczono tak by z każdego apartamentu podziwiać jezioro, port oraz wejście do kanału.

Naturalnym przedłużeniem mieszkań na parterze są duże ogródki wychodzące w kierunku wody. Na wyższych kondygnacjach przewidziane są przestronne tarasy, a wybrane apartamenty posiadają dodatkowe udogodnienia takie jak wyposażenie salonu w kominek czy taras na dachu.

Do dyspozycji mieszkańców jest wewnętrzny port jachtowy i liczne tereny rekreacyjne: boiska sportowe, siłownia oraz ścieżka rowerowa. Dla najmniejszych mieszkańców osiedla przewidziane są atrakcyjne place zabaw. Zaaranżowane tereny zielone, promenada wzdłuż nabrzeża, plaża oraz wydzielone miejsca do grillowania zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Na terenie przyległym do inwestycji powstanie restauracja, beach-bar, oraz strefa wypoczynkowa: SPA, siłownia i sala konferencyjno klubowa. Wysoko rozwinięta infrastruktura osiedla i liczne udogodnienia sprawiają, że Nautica Resort to miejsce nie znajdujące swojego odpowiednika na Mazurach.

Nautica Resort to także miejsce dla Twojego jachtu i możliwość jego cumowania w nowoczesnej przystani, bezpośrednio przy apartamencie. Port będzie oferował obsługę bosmanatu, slipowanie i zimowanie łodzi.

Nautica Resort może być Twoim przesiąkniętym pozytywnymi emocjami domem nad jeziorem lub bezpieczna inwestycja na wynajem

Inwestycja Nautica Resort znajduje się w Giżycku, ul. Moniuszki 23 (2.5 km od centrum Giżycka), jest realizowana przez dewelopera Ascot Polska.

Inwestycja Nautica Resort jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 72 nowych apartamentów w tym 56 lokali typu apartament, znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Nautica Resort pozostało na sprzedaż 20 apartamentów o powierzchniach od 53 do 90 metrów kwadratowych w cenie od 9 400 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 53 do 68 m2 (13 apartamentów)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 72 do 90 m2 (6 apartamentów)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 82 m2 (1 apartament)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ascot Polska przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba apartamentów
cała inwestycja składa się z 72 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
ogródek, taras.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: możliwość wykupienia miejsca przy inwestycji.
Udogodnienia:
własny akwen, ochrona całodobowa, plac zabaw, przystań dla łodzi, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, teren ogrodzony, usługi concierge, boisko, klimatyzacja, klub fitness, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, sauna, TV kablowa, winda, własne ujęcie wody, inteligentny dom, własna kotłownia, sala fitness, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro
Typ nieruchomości:

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:
aktualnie dostępnych jest 20 apartamentów w tym 19 lokali typu apartament.
Powierzchnie apartamentów:
od 53 do 90 m².
Liczba pokoi:
dostępne są apartamenty 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny apartamentów:
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 9 400 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Giżycko to miasto położone w województwie warmińsko-mazurskim. Zajmuje 13,72 km² powierzchni. Stolica Krainy Wielkich Jezior Mazurskich leży na wąskim przesmyku pomiędzy jeziorami Niegocin i Kisajno. Część miasta jest zlokalizowana na Wyspie Giżyckiej. Miasto jest największym ośrodkiem wczasowo-turystycznym. Znajduje się tu kilka plaż i miejsca do wędkowania. Giżycko określane jest mianem Wodniackiej Stolicy Polski. Malowniczy krajobraz, czysta woda i zdrowe powietrze przyciągają co roku kilka tysięcy osób. Giżycko to miasto, w którym miłośnicy różnego rodzaju sportów i aktywności poczują się jak u siebie w domu. Miasto posiada dobrze rozbudowaną infrastrukturę handlowo-usługową. Na terenie Giżycka znajdują się liczne centra handlowe. Pod koniec lata organizowane są imprezy, związane z obchodami Dni Giżycka. Dodatkowym atutem jest bogata oferta edukacyjna. Miasto posiada 6 szkół podstawowych, w tym Szkołę Muzyczną I stopnia, 7 szkół średnich oraz 2 szkoły wyższe.

Komunikacja

Komunikacja miejska w Giżycku jest bezpłatna i oferuje połączenia na terenie Giżycka oraz Wilkas, Pierkunowa, Pięknej Góry i Bystrego.

Data publikacji: 30.05.2018
Data aktualizacji: 29.10.2020
Nautica Resort logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Puławska 424, Warszawa

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: