Rynek w Krzeptowej Dolinie

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez AS-Bau S.A.

wrocławski, Krzeptów, Krzeptów

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 71 ofert w najbliższej okolicy!

Rynek w Krzeptowej Dolinie

8 zdjęć

Rynek w Krzeptowej Dolinie
Rynek w Krzeptowej Dolinie
Rynek w Krzeptowej Dolinie
Rynek w Krzeptowej Dolinie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Krzeptów
  od: 4 323 zł/m2

  Osiedla Sogo

 • Osiedle Smolec
  od: 3 424 zł/m2

  Osiedla Sogo

 • Przyjazny Smolec Etap II
  od: 5 950 zł/m2

  HLM Deweloper

Opis Inwestycji

Rynek w Krzeptowej Dolinie to nie tylko kompleks mieszkalno-usługowy, ale także centrum kulturalno – wypoczynkowe dla mieszkańców osiedla  w podwrocławskim Krzeptowie. Na ponad 25 hektarach wybudowana została już znaczna część osiedla z domami jednorodzinnymi wolnostojącymi oraz dwulokalowymi, w otoczeniu zieleni, z palcem zabaw, kortem tenisowym oraz drogami osiedlowymi.W ramach realizacji Rynku zaprojektowano mieszkania jedno- i dwupoziomowe oraz lokale usługowe, wśród których planowane jest m.in. prywatne przedszkole. “Ramiona” budynku otoczą dziedziniec z wewnętrznym placem pełniącym funkcję reprezentacyjną.  Projekt zagospodarowania Rynku przewiduje plac zabaw dla najmłodszych, ciągi piesze, niską zieleń oraz naziemne miejsca postojowe dla przyszłych mieszkańców.Oferujemy Państwu mieszkania 2, 3 i 4 – pokojowe o powierzchniach od 41 m² do 95 m², jedno- lub dwupoziomowe. Każde mieszkanie na parterze  posiadać będzie ogródek, a dla mieszkań na wyższych kondygnacjach przewidziano balkony lub przestronne tarasy.ATUTY LOKALIZACJIRynek znajduje się w centrum Krzeptowej Doliny – osiedla domów jednorodzinnych  i dwulokalowych.Atutem inwestycji jest bardzo dobra komunikacja z Wrocławiem (tylko 9 km od wrocławskiego Rynku). Droga z Krzeptowa łączy się z ulicą Jurija Gagarina na Muchoborze Wielkim, a stąd już niedaleko do obwodnicy śródmiejskiej, ulic Hallera i Klecińskiej.  Bliskość Parku Grabiszyńskiego i sąsiadującej z nim Akademii Golfa, Parku Milenijnego i nowoczesnego centrum sportowego Redeco na Nowym Dworze, a także szlaków turystycznych prowadzących przez Muchobór sprzyja relaksowi i aktywnemu wypoczynkowi.

Inwestycja Rynek w Krzeptowej Dolinie znajduje się w Krzeptowie, Krzeptów (0.3 km od Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera AS-Bau S.A..

Inwestycja Rynek w Krzeptowej Dolinie została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 105 nowych mieszkań. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Rynek w Krzeptowej Dolinie pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper AS-Bau S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 105 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Cena: 7995 zł.
Udogodnienia:
pomieszczenie rekreacyjne
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Powiat wrocławski w województwie dolnośląskim obejmuje tereny położone na wschód i na południe od Wrocławia. W obrębie powiatu znajdują się miasta: Kąty Wrocławskie, Siechnice i Sobótka, a także: 3 gminy miejsko-wiejskie i 6 – wiejskich. Na obszarze o powierzchni ok. 1116 km2 zamieszkuje ponad 112 tys. osób, a zabudowę mieszkaniową stanowią domy jedno- i wielorodzinne. Pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne, prawie 11% powierzchni zajmują kompleksy leśne. Do terenów zielonych należą: 2 parki krajobrazowe, 2 rezerwaty przyrody, doliny rzek i zabytkowe parki. W powiecie zlokalizowanych jest 12 akwenów wypoczynkowych, np.: Ośrodek Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach czy Zalew Mietkowski. Miejscami aktywnego wypoczynku są: Adrenalina Park w Sokolnikach oraz Masyw Ślęży ze stokami narciarskimi, punktami wycieczek: Muzeum Motoryzacji Zamek Topacz w Ślęzie i Muzeum Ślężańskie. Do najważniejszych arterii powiatu należą: autostrada A4 oraz drogi krajowe: nr 35 i nr 95.

Komunikacja

Arterią o największym znaczeniu w powiecie jest autostrada A4, która ułatwia dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Ponadto przebiegają tędy drogi krajowe: nr 35 (Golińsk przy granicy z Czechami – Bielany Wrocławskie) oraz nr 95 (Grudziądz – A1 – DK55), a także trasa europejska E67. Arterie wojewódzkie, to drogi o numerach: 346, 347 (Wrocław – Kąty Wrocławskie), 395 i 455 (Wrocław – Oława). Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają także połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rynek w Krzeptowej Dolinie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Rynek w Krzeptowej Dolinie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rynek w Krzeptowej Dolinie w odległości 30 m znajduje się Boisko, w odległości 60 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: