Czwarty Wymiar

Wrocław, Fabryczna, Żernikiul. Lauterbacha

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie inne mieszkania w najbliższej okolicy

Opis inwestycji

- przestronne balkony do 28 mkw
- zaplecze handlowo-usługowe
- strefy rekreacji, plac zabaw
- boisko, bieżnia i korty tenisowe
- tereny rekreacyjne w sąsiedztwie

Czwarty Wymiar to nowe osiedle, zlokalizowane na Nowych Żernikach, w pobliżu Stadionu Miejskiego oraz kąpieliska Glinianki. Składa się z trzech budynków mieszkalnych połączonych wspólnym garażem podziemnym. Do wyboru mieszkania 2-,3-,4- i 5-pokojowe - od kompaktowych dwójek (35m2), po przestronne, rodzinne mieszkania 5-pokojowe (do 84m2). Atutem mieszkań są nie tylko słoneczne wnętrza, ale również duże balkony do 28m2, które powiększają przestrzeń mieszkalną. Przydomowe ogródki nawet do 150m2 pozwalają na urzeczywistnienie własnego projektu zieleni. Znaczne odległości pomiędzy budynkami oraz naturalne otoczenie i liczne alejki spacerowe nadają przestrzeni oddechu i swobody.

Osiedle spełnia potrzeby nowoczesnego mieszkańca Wrocławia. Wyposażone jest w niezbędną infrastrukturę drogową, usługową i społeczną. Do dyspozycji mieszkańców będą liczne punkty handlowo-usługowe, place zabaw i zielone tereny rekreacyjne. Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwać będzie monitoring 24h. Na osiedlu znajduje się żłobek, a w trakcie realizacji przedszkole. Nie zabraknie również osiedlowego bazarku i innych usług.Dla aktywnych mieszkańców powstały miejsca rekreacji - bieżnia, boiska, korty do gry w tenisa oraz place zabaw. W pobliżu inwestycji znajduje się sieć ścieżek rowerowych, przecinających pobliskie parki i tereny zielone. Stale rozbudowywana jest sieć komunikacyjna - w sąsiedztwie znajdują się liczne przystanki tramwajowo-autobusowe, umożliwiające szybki dojazd do centrum miasta. W niedalekiej przyszłości magistrat planuje utworzenie nowoczesnej zajezdni tramwajowej.

Inwestycja Czwarty Wymiar znajduje się na Żernikach, ul. Lauterbacha (9 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Archicom S.A.. Inwestycja Czwarty Wymiar jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 88 lokali mieszkalnych o powierzchni od 35 do 80 m². Budynki posiadają do 6 kondygnacji wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną.

Szczegóły inwestycji Czwarty Wymiar

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku. Planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych
Liczba kondygnacji:
Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną
Liczba mieszkań:
Cała inwestycja składa się z 88 lokali mieszkalnych
Wysokość pomieszczeń:
Pomieszczenia w zależności od kondygnacji posiadają od 260 do 280 cm wysokości
Standard wykończenia:
Standard deweloperski
Rodzaj własności:
Informacja u dewelopera
Powierzchnie dodatkowe:
W mieszkaniach nie przewidziano powierzchni dodatkowych
Miejsca postojowe:
W inwestycji przewidziano następujące miejsca postojowe:
  • miejsca postojowe podziemne: 106 miejsc
Komórki lokatorskie:
Przewidziane są komórki lokatorskie
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, boisko, internet, korty tenisowe, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, własna kotłownia
Przyroda:
park, las, rzeka, staw

Informacje o deweloperze

Archicom S.A.

Godziny otwarcia
biura sprzedaży

  • Poniedziałek:10:00 - 18:00
  • Wtorek:10:00 - 18:00
  • Środa:10:00 - 18:00
  • Czwartek:10:00 - 18:00
  • Piątek:10:00 - 18:00
  • Sobota:12:00 - 15:00
+48 71 747 96 26