Apartamenty Zdrowie

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Apartamenty Zdrowie

Łódź, Polesie, Zdrowie-Mania, ul. Orzechowa 3
Apartamenty Zdrowie

12 zdjęć

Apartamenty Zdrowie
Apartamenty Zdrowie
Apartamenty Zdrowie
Apartamenty Zdrowie

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Zdrowie dostępnych jest 13 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Opis Inwestycji

Apartamenty Zdrowie to wyjątkowa inwestycja na łódzkim rynku deweloperskim. Apartamentowiec zlokalizowany jest w dzielnicy Polesie, przy ulicy Srebrzyńskiej, tuż przy Parku na Zdrowiu – jednym z najpiękniejszych i najbardziej zielonych miejsc w Łodzi.

Nowoczesny, 4 piętrowy budynek jest odpowiedzią na oczekiwania osób o szczególnie wysokich wymaganiach.

Luksusowe, przestronne i komfortowe apartamenty są gotowe do odbioru i mają zróżnicowaną powierzchnie od 90 do 172 m2 oraz liczbę pokoi - od 3 do 6.

W inwestycji wyróżniamy apartamenty jednopoziomowe i dwupoziomowe, a każdy z nich posiada przestronną loggię lub taras. Od strony Parku na Zdrowiu stworzono graniczące z parkiem ogrody przynależne do apartamentów usytuowanych na parterze budynku.

ATUTY INWESTYCJI

Apartamenty Zdrowie to idealna przestrzeń do życia, zarówno dla aktywnych, jak i ceniących sobie ciszę i spokój mieszkańców. Przestronne pomieszczenia pozostawiają dużą swobodę przy aranżacji wnętrz, a wysokie okna zapewniają odpowiednie nasłonecznienie mieszkań. Niepowtarzalnym atutem jest cudowny widok i bezpośrednia bliskość parku umożliwiające obcowanie z przyrodą przez okrągły rok.

Dla zmotoryzowanych, deweloper przewidział miejsca parkingowe zlokalizowane w podziemnej hali garażowej, a także w specjalnej strefie wyznaczonej na zewnątrz budynku.

KOMFORTOWO I BEZPIECZNIE

Wysoka jakość materiałów budowlanych, zastosowanie nowoczesnej technologii oraz profesjonalizm i dbałość o każdy szczegół zapewniają Apartamentom Zdrowie najwyższą jakość.

W trosce o maksymalne poczucie komfortu i bezpieczeństwa mieszkańców cały teren inwestycji został ogrodzony. Dodatkowe zabezpieczenie zapewnia stałe monitorowanie obiektu przez ochronę.

Inwestycja APARTAMENTY ZDROWIE znajduje się przy Parku na Zdrowiu, ul. Orzechowa 3, wjazd od ul. Srebrzyńskiej.

Inwestycja została oddana do użytkowania.

Inwestycja Apartamenty Zdrowie znajduje się na Zdrowiu-Mani, ul. Orzechowa 3 (3.8 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Apartamenty Zdrowie.

Inwestycja Apartamenty Zdrowie została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 157 nowych mieszkań w tym 38 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Zdrowie pozostało na sprzedaż 13 mieszkań o powierzchniach od 92 do 108 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

 • 3-pokojowe o powierzchni od 92 do 108 m2 (13 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Apartamenty Zdrowie przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 157 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
taras.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, teren ogrodzony, internet, klub fitness, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, sala fitness, wózkarnia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 13 mieszkań w tym.
Powierzchnie mieszkań:
od 92 do 108 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

PERFEKCYJNA LOKALIZACJA Apartamenty Zdrowie, zlokalizowane w zielonym sercu Łodzi, są doskonale skomunikowane z innymi częściami miasta. Unikalna lokalizacja zapewnia mnogość rozwiązań związanych z rozrywką, relaksem, spotkaniami w gronie przyjaciół i znajomych, a także aktywnym wypoczynkiem. Mieszkania w Apartamentach Zdrowie doceni każdy, kto poszukuje swego miejsca w otoczeniu przyrody, a równocześnie pragnie korzystać z udogodnień dużego miasta.

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Zdrowie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Apartamenty Zdrowie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Srebrzyńska - cm. Mania.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Zdrowie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 290 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 400 m znajduje się FreshMarket.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Zdrowie w odległości 460 m znajduje się Boisko szkolne, w odległości 490 m znajduje się Boisko szkolne, w odległości 530 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 06.10.2014
Data aktualizacji: 04.01.2021
Apartamenty Zdrowie logo

Apartamenty Zdrowie

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Orzechowa 3, 94-203 Łódź

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 11:00 - 18:00
 • Wtorek: 12:00 - 19:00
 • Środa: 11:00 - 18:00
 • Czwartek: 12:00 - 19:00
 • Piątek: 11:00 - 18:00
 • Sobota: 10:00 - 15:00
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: