Apartamenty Bronowicka 5

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż ul. Bronowicka, oferowane bezpośrednio przez Apartamenty Bronowicka 5

Kraków, Bronowice, ul. Bronowicka 5
Ceny od: 10 800 zł brutto/m2
Apartamenty Bronowicka 5

5 zdjęć

Apartamenty Bronowicka 5
Apartamenty Bronowicka 5
Apartamenty Bronowicka 5
Apartamenty Bronowicka 5

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Bronowicka 5 dostępne są 24 oferty

 • Lista
 • Rzuty

Opis Inwestycji

„Apartamenty Bronowicka 5” to nowa inwestycja położona na samym początku Bronowic, u zbiegu ulic Bronowickiej i Głowackiego. Budynek został zaprojektowany z dużą dbałością o detale, estetykę elewacji i części wspólnych oraz wysoki standard i dobór materiałów zapewniających wysoką trwałość w użytkowaniu. Z myślą o przyszłych mieszkańcach zaplanowaliśmy komfortowe, doskonale doświetlone mieszkania z funkcjonalnie zaplanowaną przestrzenią. W szerokiej gamie metraży od 37 m2 do 95 m2 przewidzieliśmy zarówno małe dwupokojowe mieszkania jak i większe trzy i czteropokojowe. Każde z mieszkań posiada balkon, a mieszkania na parterze ogródek. Dla wygody mieszkańców przy wejściu do budynku zlokalizowana będzie recepcja, a komfortową komunikację między kondygnacjami zapewni cichobieżna winda.

Inwestycja Apartamenty Bronowicka 5 znajduje się na Bronowicach, ul. Bronowicka 5 (3.1 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez Apartamenty Bronowicka 5.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 41 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Bronowicka 5 w sprzedaży 24 nowe mieszkania o powierzchni od 38 do 92 metrów kwadratowych, w cenie od 10 800 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 38 do 62 m2 w cenie od 480 187 zł (9 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 70 do 92 m2 w cenie od 861 246 zł (15 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Apartamenty Bronowicka 5 przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (47 miejsc)

W inwestycji znajdują się 42 komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 41 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
taras, balkon, ogródek.
Komórki lokatorskie:
posiada (42)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (47 miejsc).
Udogodnienia:
przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, winda, videodomofon, własna kotłownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 24 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:
od 38 do 92 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 480 187 do 1 056 875 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 10 800 do 13 000 zł.
Opis płatności:
ratalnie, zgodnie z postępem prac na budowie.
Warunki rezerwacji:
wpłata 10 000 zł.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Apartamenty Bronowicka 5 znajduje się 8 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Jednym z niezaprzeczalnych atutów prezentowanej inwestycji jest doskonała lokalizacja. W jej bliskim sąsiedztwie znajdują się przedszkola, szkoły, uczelnie wyższe i wszelkiego rodzaju usługi. Na atrakcyjność lokalizacji wpływa zarówno bliskość placówek handlowych (Galeria Bronowice, IKEA, Castorama) jak i miejsc wypoczynku czy aktywności fizycznej (Błonia czy Park Jordana). To miejsce doskonale skomunikowane, z którego mieszkańcy będą mogli dostać się szybko i sprawnie do centrum miasta, na obwodnicę czy na lotnisko, omijając korki. Położony vis a vis przystanek MPK umożliwia dojazd tramwajem już w kilka minut do ścisłego centrum jak i do innych zakątków Krakowa. W niedalekiej odległości znajduje się odnowiony peron szybkiej kolei PKP, stacja Kraków-Łobzów.

Bronowice to szósta dzielnica Krakowa, leżąca w jego północno-zachodniej części i zajmująca teren o powierzchni 955,96 ha. Zamieszkuje ją 23 465 osób. Niegdyś należała do dzielnicy Krowodrza, lecz obecnie jest samodzielną, jedną z mniejszych i spokojniejszych części miasta. Stopień jej uprzemysłowienia jest niewielki, za to wkład dzielnicy w rolnictwo jest większy od średniej miasta. Występuje sporo zieleni i przestrzeni nadającej się jeszcze do zagospodarowania. W zabudowie przeważają nieruchomości mieszkalne, w tym niskokondygnacyjne bloki wybudowane w II połowie XXw. i domy jednorodzinne. Rozbudowana infrastruktura i bliskość centrum dodatkowo podnoszą standard życia w tej części Krakowa. Często kursujące autobusy miejskie i tramwaje pozwalają na bezproblemową komunikację z innymi dzielnicami. Wschodnią granicą Bronowic biegnie natomiast droga krajowa nr 7. W Bronowicach znajduje się część budynków Uniwersytetu Rolniczego, 8 szkół i 4 przedszkola, a jedną z głównych atrakcji tej dzielnicy jest Muzeum Młodej Polski „Rydlówka”.

Komunikacja

Bronowice są bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, dzięki regularnym kursom autobusów miejskich i tramwajów. Zachodnią granicą tej dzielnicy biegnie droga krajowa nr 7.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Bronowicka 5 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Apartamenty Bronowicka 5 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Głowackiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Bronowicka 5 znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole Nr 82 w odległości 80 m, Samorządowe Przedszkole nr 77 "Magiczne Siódemki" w Krakowie w odległości 290 m, NIEPUBLICZNE POZYTYWNE PRZEDSZKOLE NR 1 "DEPARTAMENT UŚMIECHU" W KRAKOWIE w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Bronowicka 5 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Lewiatan, w odległości 180 m znajduje się Żabka, w odległości 270 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Bronowicka 5 w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 22.10.2020
Data aktualizacji: 04.05.2021
Apartamenty Bronowicka 5 logo

Apartamenty Bronowicka 5

Janusz Rałowski

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Al. Kasztanowa 73 Kraków

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 16:00
 • Wtorek: 09:00 - 16:00
 • Środa: 09:00 - 16:00
 • Czwartek: 09:00 - 16:00
 • Piątek: 09:00 - 16:00
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: