Apartamenty Parkowa

Chorzówul. Parkowa

Apartamenty Parkowa

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Antrans Invest Sp. z o.o.

  • Spełniające kryteria (47)
  • Dla inwestora (0)
  • Pokaż wszystkie (47)
Numer Pokoje Metraż Piętro Cena (brutto)
A.281313
-
A.101311
-
A.7242Parter
-
A.162421
-
A.172421
-
A.252422
-
A.262422
-
A.272433
-
A.352423
-
B.192412
-

Zapytaj o ofertę

Opis inwestycji

Spokój życia w miejskim stylu
Apartamenty Parkowa to inwestycja stworzona z myślą o tych, którzy cenią sobie połączenie bliskości aglomeracji śląskiej oraz spokojnego życia rodzinnego w otoczeniu zieleni.

APARTAMENTY PARKOWA

NOWOCZESNE MIESZKANIA
Inwestycja Apartamenty Parkowa łączy w sobie uroki życia w mieście i spokój zielonego zakątka Chorzowa. Wyjątkowa lokalizacja oraz atrakcyjny wygląd budynku sprawiają, że Apartamenty Parkowa jest unikalnym projektem w skali Chorzowa. Nieopodal położony Park Śląski jest największym parkiem miejskim w Europie, jest on zwany Zielonymi Płucami Górnego Śląska.

Inwestycja Apartamenty Parkowa położona jest przy ulicy Parkowej, w zielonej części Chorzowa. Jej znakomita lokalizacja to przede wszystkim szybki dojazd Trasy Średnicowej (6 min), bliskość Parku Śląskiego oraz doskonale rozwinięta infrastruktura miejska. W odległości zaledwie 3 minut spacerem od inwestycji znajduje się przystanek tramwajowy SZYB PREZYDENT, z którego odjeżdża 8 linii autobusowych. Równie blisko znajduje się szkoła podstawowa oraz kościół. Warto dodać, że w odległości 10 minut spacerem znajduje się Galeria Handlowa AKS oraz przystanki tramwajowe. Dodatkowo, w ramach rewitalizacji Parku Śląskiego za ponad 220 mln zł powstaje m.in. Śląski Park Nauki.

Bliskość licznych terenów zielonych, ścieżek biegowych oraz tras rowerowych sprawia, że aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu jest jeszcze przyjemniejsze. Oddalony o kilka kroków od inwestycji Park Śląski z zadrzewionymi alejkami, największym w Polsce ogrodem różanym oraz placami zabaw dla dzieci i siłownią w plenerze, jak również Wesołym Miasteczkiem LEGENDIA czy Śląskim Ogrodem Zoologicznym to tylko kilka miejsc, od których dzieli nas dosłownie kilka minut spacerem.


Dbałość o Detale

KOMFORT I DESIGN
Dzięki dbałości o każdy detal oraz wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów Inwestycja Apartamenty Parkowa zyskała ponadczasowy charakter. Kontekst miejsca stał się wykładnią projektową dla całego obiektu. Widokowe loggie zostały wyposażone w donice dekoracyjne, które zostaną obsadzone roślinnością pnącą nawiązującą do parkowej przyrody.

W obiekcie powstanie łącznie 70 apartamentów o zróżnicowanym metrażu od 31 m2 do 104 m2, są to zarówno kawalerki, mieszkania 2- i 3- pokojowe, jak i przestronne penthouse’y na najwyższym piętrze. Taka różnorodność sprawia, że jest to miejsce dla każdego.
Pod budynkiem znajdzie się 2-poziomowy garaż podziemny z niezależnymi wjazdami. Zostało w nim przewidziane miejsce do ładowania samochodów elektrycznych oraz komórki lokatorskie. Łącznie na 2 poziomach będzie 110 miejsc parkingowych. Ponadto w poziomie parteru do dyspozycją mieszkańców będą dwie wózkownie.

Inwestycja Apartamenty Parkowa znajduje się w Chorzowie, ul. Parkowa (1 km od centrum Chorzowa), jest realizowana przez dewelopera Antrans Invest Sp. z o.o..Inwestycja Apartamenty Parkowa jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 70 lokali mieszkalnych o powierzchni od 31 do 104 m². Budynki posiadają do 5 kondygnacji wraz z parterem, oraz 2 kondygnacje podziemne. Aktualnie w inwestycji Apartamenty Parkowa pozostało na sprzedaż 47 mieszkań o powierzchni od 31 do 104 m².

Szczegóły inwestycji Apartamenty Parkowa

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku. Planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego
Liczba kondygnacji:
Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne
Liczba mieszkań:
Cała inwestycja składa się z 70 lokali mieszkalnych
Wysokość pomieszczeń:
Pomieszczenia na wszystkich kondygnacjach posiadają po 270 cm wysokości
Standard wykończenia:
Standard deweloperski
Rodzaj własności:
Odrębna własność z własnością gruntu
Powierzchnie dodatkowe:
W mieszkaniach znajdują się powierzchnie dodatkowe takie jak ogródek, balkon
Miejsca postojowe:
W inwestycji przewidziano następujące miejsca postojowe:
  • miejsca postojowe podziemne: 110 miejsc
  • miejsca postojowe naziemne
Komórki lokatorskie:
Przewidziane są komórki lokatorskie
Udogodnienia:
wózkarnia
Przyroda:
park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
Aktualnie dostępnych jest 47 mieszkań
Powierzchnie mieszkań:
mieszkania mają powierzchnie od 31 do 104 m²
Liczba pokoi:
Dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4, 5-pokojowe
Ceny mieszkań:
Opis płatności:Informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji:Informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta:
Informacja u dewelopera
Wysokość czynszu:
Informacja u dewelopera

Najbliższe inwestycje