Awiator

Gdańsk, Zaspa-RozstajeAl. Jana Pawła

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie inne mieszkania w najbliższej okolicy

Opis inwestycji

Budynki AWIATORA mają wyjątkową zieloną oprawę, z mieszkań rozciąga się rozległy widok na otaczający inwestycję od zachodu Park im. Jana Pawła II, od wschodu na Zatokę Gdańska i nowoczesną architekturę PGE Arena. Nadmorski krajobraz i zapach morskiej bryzy towarzyszy na co dzień mieszkańcom Awiatora.

Wyjątkowa lokalizacja, wysokość budynku umożliwiają panoramiczne widoki z każdego piętra; na sąsiadujący z budynkiem Park im. Jana Pawła II, lasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, Zatokę Gdańską, pobliskie centrum Wrzeszcza i Gdańska.

Elegancko i reprezentacyjnie zaaranżowana strefa wejścia do budynku. Nowoczesny przeszklony hol z portiernią, poczekalnią i antresolą z widokiem na ogród. W częściach wspólnych budynku wysokiej klasy elementy wyposażenia i zastosowane materiały dekoracyjne.

Budynki zostały wyposażone w portiernie z 24 godzinną ochroną dyskretną i nieuciążliwą dla mieszkańców. Strefa wejścia do budynku, hale parkingowe są monitorowane. System kontroli dostępu z instalacją video –domofonową oraz System Sygnalizacji Pożaru połączony z Państwową Strażą Pożarną.

Sprawną komunikację między piętrami zapewniają 2 szybkobieżne,windy. W budynku podziemne, dwupoziomowe hale garażowe z sąsiadującymi schowkami gospodarczymi, zielony ogród (patio) z piękną, oryginalną zielenią, dostępny wyłącznie dla mieszkańców. W pobliżu portierni znajdują się przestronne pomieszczenia na rowery i wózki.

Stosujemy nowoczesne rozwiązania techniczne i technologiczne. Nasze projekty skutecznie łączą nowoczesną myśl architektoniczną z wymogami ekonomizacji inwestycji, które wpływają na relatywnie niskie koszty utrzymania nieruchomości.

Budynek Delta - odbiory IV kw. 2016 r. / I kw. 2017 r.

Inwestycja Awiator znajduje się na Zaspie-Rozstajach, Al. Jana Pawła (6 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez dewelopera ALLCON OSIEDLA Sp. z o.o..Inwestycja Awiator została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.Inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 600 lokali mieszkalnych o powierzchni 72 m². Budynki posiadają do 12 kondygnacji wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną.

Szczegóły inwestycji Awiator

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku. Inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
Inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych
Liczba kondygnacji:
Budynki posiadają od 1 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną
Liczba mieszkań:
Cała inwestycja składa się z 600 lokali mieszkalnych
Wysokość pomieszczeń:
Pomieszczenia na wszystkich kondygnacjach posiadają po 266 cm wysokości
Standard wykończenia:
Standard deweloperski
Rodzaj własności:
Informacja u dewelopera
Powierzchnie dodatkowe:
W mieszkaniach nie przewidziano powierzchni dodatkowych
Miejsca postojowe:
W inwestycji przewidziano następujące miejsca postojowe:
  • miejsca postojowe podziemne - 27 000 zł
Komórki lokatorskie:
Przewidziane są komórki lokatorskie: 2 160 brutto/m2
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, monitoring, boisko, recepcja, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, videodomofon
Przyroda:
park, morze

Informacje o deweloperze