Straszyn

gdański, Straszynul. Daglezjowa 93/ 25

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie inne domy w najbliższej okolicy

Opis inwestycji

Dom  wolnostojący położony w miejscowości Straszyn w cichym miejscu, ale jednocześnie blisko Trójmiasta. Powierzchnia użytkowa 164 m2, powierzchnia działki 875 m2 .Doskonały dojazd do trójmiejskiej obwodnicy. W pobliżu – sklep, szkoła, przedszkole, kościół. Dookoła zabudowa jednorodzinna.Dom zbudowany z gazobetonu (24cm), ocieplony styropianem 15 cm, kryty tynkiem strukturalnym TERRANOVA. Dach kryty dachówką betonową EURONIT, ocieplony wełną mineralną (15+5 cm ,,na mijankę”). Podbitka drewniana z halogenami, ścianki działowe z gazobetonu (12cm), strop w systemie TERRIVA. Okna PCV (od zewnątrz w kolorze złoty dąb), połaciowe drewniane FAKRO, drzwi antywłamaniowe Złoty Dąb, brama garażowa również w kolorze złoty dąb, sterowana na pilota. Pełne uzbrojenie – woda, prąd, kanalizacja Ogrzewanie domu pompą ciepła wraz z kominkiem. Rozprowadzenie instalacji pod centralny odkurzacz. Ściany wewnętrzne cekolowane i pomalowane na kolor biały.  Wjazd do budynku i wejście wyłożone kostką stary bruk gdański, schody wejściowe, taras, cokolik i parapety wyłożone płytką klinkierową. Posesja w całości ogrodzona przęsłami metalowymi, brama wjazdowa przygotowana pod siłowniki elektryczne. Cały teren pokryty czarnoziemem. Dom budowany na podstawie projektu VIGRO, jednak poprzez zastosowane w projekcie zmiany uzyskano większą powierzchnię.ROZKŁAD: PARTER (108m2) salon (26,6m2) z otwartą jadalnią (11,8m2) i kuchnią (8,8m2), spiżarka (1,2m2), wiatrołap (4,3m2), hall (13,6m2), gabinet (12,6m2), łazienka (4m2), kotłownia z przyłączami pod pralnię (6,9m2) i garaż (18,6m2). PIĘTRO: trzy pokoje ze skosami, wszystkie z wyjściem na balkon, hall oraz olbrzymi salon kąpielowy (w/g projektu łazienka miała 9,4m2, poprzez zmiany w projekcie łazienka ma ok. 20m2) z przygotowanym miejscem na saunę.

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Straszyn znajduje się w Straszynie, ul. Daglezjowa 93/ 25 (3 km od Gdańska), jest realizowana przez dewelopera AlBud. Inwestycja Straszyn została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku. Inwestycja składa się z 1 domu jednorodzinnego.

Szczegóły inwestycji Straszyn

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku. Inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.
Liczba domów:
Cała inwestycja składa się z 1 domu
Liczba kondygnacji:
Domy posiadają 1 kondygnację wraz parterem oraz nie posiadają poddasza
Wysokość pomieszczeń:
Informacja u dewelopera
Standard wykończenia:
Standard deweloperski
Rodzaj własności:
Informacja u dewelopera
Garaże:
Domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:
teren ogrodzony, własna kotłownia
Przyroda:
Informacja u dewelopera

Informacje o deweloperze

AlBud