Żmujdzka

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Żmujdzka, oferowane bezpośrednio przez Acatom Sp. z o.o. Sp.k.

Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Żmujdzka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 41 ofert w najbliższej okolicy!

Żmujdzka

3 zdjęcia

Żmujdzka
Żmujdzka
Żmujdzka

Najbliższe inwestycje

 • Steam Park etap II - lokale użytkowe
  od: 13 500 zł/m2

  Bryksy

 • Krowodrza Fort - lokale
  od: 9 000 zł/m2

  Grupa Matejek

 • KW51

  Des Henryk Dowgier Anna Dowgier s.j.

Opis Inwestycji

Przedsięwzięcie deweloperskie Żmujdzka to budynek wielorodzinny realizowany w doskonałej lokalizacji z dobrym dojazdem do centrum miasta. Niewątpliwym atutem inwestycji jest również bliskość kompleksu biurowego Opolska Business Park.

Niska zabudowa oraz zieleń w sąsiedztwie dają poczucie przestrzeni a pobliskie sklepy oraz punkty usługowe odpowiadają na potrzeby codziennego życia.

Na inwestycję składają się 33 lokale mieszkalne oraz 2 lokale usługowe. Mieszkania zostały zróżnicowane pod względem powierzchni jak i układu funkcjonalnego. Oferta obejmuje zarówno lokale 1 - pokojowe o niewielkim metrażu około 27 m2 – doskonałe jako pierwsze mieszkanie lub inwestycja pod wynajem, jak i większe mieszkania 2, 3, 4 - pokojowe. Mieszkania dwupoziomowe zlokalizowane na drugim piętrze pozwalają na elastyczną aranżację, dostosowaną do indywidualnych potrzeb kupującego. Na parterze do lokali mieszkalnych przylegają ogródki. Dla zmotoryzowanych mieszkańców zaprojektowano naziemne miejsca parkingowe.

Inwestycja Żmujdzka to bliskość serca miasta, jak i galerii handlowych, inwestycji biurowych i szkół wyższych.

Inwestycja Żmujdzka znajduje się na Prądniku Czerwonym, ul. Żmujdzka (2.4 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Acatom Sp. z o.o. Sp.k.

Inwestycja Żmujdzka została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Aktualnie w inwestycji Żmujdzka nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Acatom Sp. z o.o. Sp.k. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Prądnik Czerwony to III dzielnica Krakowa. Jej terytorium liczy sobie 643,79 ha i zamieszkiwane jest przez 47 775 osób. To jedna z mniejszych dzielnic Krakowa, jednak jej bliska odległość od centrum sprawia, że rozwija się w zadowalającym tempie i może pochwalić się rozbudowaną infrastrukturą społeczną. Pod względem zabudowy dzielnica jest dość jednolita. Przez lata widoczne były tu głównie spółdzielcze osiedla z wielkiej płyty wybudowane na początku II połowy XXw. Obecnie na Prądniku Czerwonym zaczynają wyrastać coraz to nowe domy jednorodzinne oraz kompleksy budynków mieszkalnych. Mimo niedalekiej odległości od centrum miasta, jest tu spokojnie i nie brakuje terenów zielonych, a jednym z ciekawszych jest Park „Zaczarowanej Dorożki”. Działalność 2 klubów sportowych skutkuje natomiast istnieniem zaplecza sportowego w postaci m.in. boisk i kortów tenisowych.

Komunikacja

Przy zachodniej granicy Prądnika Czerwonego zbiegają się 3 istotne trasy drogowe. Jest to europejska trasa E77 oraz drogi krajowe nr 7 i 79. Dobre połączenie z centrum miasta oraz z innymi dzielnicami jest natomiast zasługą regularnych kursów linii autobusowych i tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Żmujdzka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Żmujdzka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Opolska Estakada.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Żmujdzka znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Tarbonus Sp. z o.o. w odległości 260 m, Prywatne Przedszkole ,,Piotrusia Pana" I.Łęcka-Karnas , B.Tarapacz w odległości 370 m, Przedszkole Publiczne Zaczarowany domek w Krakowie w odległości 460 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Żmujdzka jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Luxmed w odległości 240 m, Luxmed w odległości 240 m, Luxmed w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Żmujdzka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Halagarda, w odległości 230 m znajduje się Spar Express, w odległości 330 m znajduje się Plac Imbramowski.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Żmujdzka w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Boisko wielofunkcyjne.

Data publikacji: 30.01.2019
Data aktualizacji: 09.11.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: