ul. Dolna 12

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Dolna, oferowane bezpośrednio przez Acatom Sp. z o.o. Sp.k.

Kraków, Czyżyny, ul. Dolna 12

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 889 ofert w najbliższej okolicy!

ul. Dolna 12

3 zdjęcia

ul. Dolna 12
ul. Dolna 12
ul. Dolna 12

Najbliższe inwestycje

 • Aleja Pokoju
  od: 8 600 zł/m2

  Budrem

 • Centralna
  od: 8 300 zł/m2
  Pod wynajem

  Grupa Proins

 • Willa Sołtysowska
  od: 8 900 zł/m2
  Pod wynajem

  Samson-Dom

Opis Inwestycji

Inwestycja Dolna 12 to miejsca dla osób pragnących korzystać z zalet i uroków miejskiego życia. Single, młode pary, rodziny – niezależnie, kim jesteś, warto być na bieżąco oraz blisko wydarzeń i centrum miasta. Dolna 12 pozwoli Ci na to. To wyjątkowa i kameralna inwestycja usytuowana u zbiegu ulic Nowohuckiej i al. Jana Pawła II.

Zaprojektowany budynek to przemyślana architektura , która tworzy nowoczesne i funkcjonalne mieszkania.

Mieszkanie to przestrzeń, która wyraża Twoją osobowość. Przestrzeń zaaranżowana w harmonii z Tobą. Wszystko po to, żeby mieszkało Ci się wygodniej i tak, jak lubisz.

W inwestycji zaprojektowano 47 mieszkań w czteropiętrowym budynku o pow. od 31m2 do 67m2 oraz komórki lokatorskie na poziomie parteru. W budynku znajdują się dwie klatki schodowe wyposażone dodatkowo w windy osobowe. Pod budynkiem znajduje się garaż wielostanowiskowy z miejscami postojowymi dla samochodów.

Dolna 12 to świetnie zlokalizowana inwestycja z centrum miasta, zaledwie 5,9km od Rynku Głównego.

Inwestycja ul. Dolna 12 znajduje się na Czyżynach, ul. Dolna 12 (4.6 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Acatom Sp. z o.o. Sp.k.

Inwestycja ul. Dolna 12 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 47 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji ul. Dolna 12 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Acatom Sp. z o.o. Sp.k. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (23 miejsca)

W inwestycji znajduje się 12 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 47 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (12)false
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (23 miejsca).
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Czyżyny, czyli dzielnica XIV Krakowa leży w centralnej części miasta i zajmuje powierzchnię 1225,68 ha. Mieszka w niej 26 699 osób. Jest to jedna z bardziej zindustrializowanych części miasta. Znajduje się tu m.in. Elektrociepłownia Kraków i Krakowski Park Technologiczny. Początkowo krajobraz Czyżyn miał charakter stricte przemysłowy, jednak w latach 70-tych i 80-tych XXw. zaczęły powstawać także osiedla mieszkaniowe dla pracowników pobliskich zakładów. Z czasem zostały one odnowione, a zabudowa jest w ostatnich latach uzupełniana kolejnymi nieruchomościami pełniącymi funkcję mieszkalną. Zadbano również o rozbudowę infrastruktury społecznej w postaci m.in. przedszkoli i szkół. W dzielnicy znajduje się także krakowska Akademia Wychowania Fizycznego. Na Czyżynach bez problemu znajdziemy tereny zielone. Poza działkami, mamy tu Lasek Łęgowski i 60-hektarowy Park Lotników Polskich będący drugim, co do wielkości parkiem w mieście. W dzielnicy mieści się także Muzeum Lotnictwa Polskiego. Ze względu na swoje znaczenie przemysłowe, Czyżyny są dobrze skomunikowane z resztą miasta. Biegnie przez nie także droga krajowa i droga wojewódzka.

Komunikacja

Czyżyny mają bardzo dobre połączenie komunikacyjne z pozostałymi częściami Krakowa. Regularnie odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Dodatkowo biegnie tędy droga wojewódzka nr. 776, a północną granicę dzielnicy stanowi droga krajowa nr. 79.

Przyszli mieszkańcy inwestycji ul. Dolna 12 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji ul. Dolna 12 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stella-Sawickiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji ul. Dolna 12 znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Świętej Klary w odległości 320 m, Szkoła Podstawowa Nr 155 w odległości 580 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji ul. Dolna 12 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Sklep spożywczy, w odległości 300 m znajduje się Domino, w odległości 360 m znajduje się Złoty kłos.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji ul. Dolna 12 w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.07.2014
Data aktualizacji: 24.11.2017
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: