Na Lotnisku 1

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Broniewskiego, oferowane bezpośrednio przez Acatom Sp. z o.o. Sp.k.

Kraków, Bieńczyce, ul. Broniewskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 13 ofert w najbliższej okolicy!

Na Lotnisku 1

6 zdjęć

Na Lotnisku 1
Na Lotnisku 1
Na Lotnisku 1
Na Lotnisku 1

Najbliższe inwestycje

 • Aura Home
  od: 9 300 zł/m2
  Pod wynajem

  Grupa Deweloperska START

 • Piasta Park III
  od: 8 500 zł/m2
  Pod wynajem

  Wawel Service Sp. z o.o.

 • Piasta Towers budynek 4
  od: 7 600 zł/m2

  INTER-BUD Developer Sp. z o.o. sp.k.

Opis Inwestycji

Inwestycja posiada ostateczne pozwolenie na użytkowanie. Oferujemy gotowe mieszkania doskonałe pod względem inwestycyjnym. Przemyślany projekt daje możliwość w ramach jednego mieszkania wydzielić i wynająć kilka odrębnych lokali.

Zainwestuj bez ryzyka. Nieruchomość w dobrej lokalizacji to pewny zysk!

Inwestycja os. Na Lotnisku 1 - to nowoczesny 10-piętrowy budynek wielorodzinny zlokalizowany w rejonie ul. Broniewskiego i Urbanowicza. Kompleks obejmuje mieszkania w metrażach od 19 do 135 m² z możliwością podziału i łączenia, oraz przestrzeń o przeznaczeniu handlowo– usługowym na poziomie parteru i pierwszego piętra.

Dla wygody mieszkańców budynek będzie posiadał wózkownie, komórki lokatorskie i miejsca postojowe zarówno przed budynkiem jak i w wielostanowiskowym garażu podziemnym. Niewątpliwym atutem inwestycji jest wspaniała lokalizacja uwzględniająca zarówno bliskość do bardzo dobrze rozwiniętej sieci komunikacji miejskiej pozwalającej szybko i wygodnie dostać się do centrum miasta jak też bliskość niezaprzeczalnej zielonej atrakcji tej części miasta jakimi są Planty Bieńczyckie czyli teren rekreacyjny o powierzchni prawie 17 ha wraz licznymi alejkami spacerowymi oraz placami zabaw.

Oferowane lokale usługowe mają powierzchnię od 45 do 182 m² z możliwością ich łączenia i dzielenia. W trosce o komfort przyszłych mieszkańców dla lokali usługowych zaprojektowane zostały odrębne klatki schodowe wraz windami co skutecznie oddziela część mieszkalną od usługowej. Wszystkie mieszkania posiadają balkony lub loggie. Ze względu na wspaniałe walory widokowe lokale mieszkalne trzech ostatnich kondygnacji posiadają duże przeszklenia oraz indywidualne tarasy.

Inwestycja Na Lotnisku 1 znajduje się w Bieńczycach, ul. Broniewskiego (5.9 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Acatom Sp. z o.o. Sp.k.

Inwestycja Na Lotnisku 1 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 148 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Na Lotnisku 1 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Acatom Sp. z o.o. Sp.k. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 148 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Konstrukcja budynku żelbetowa.

Dach

Dach w postaci stropodachu płaskiego pokryty membraną np. Bauder.

Stolarka okienna

Okna i drzwi balkonowe - PCV.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do budynku - ślusarka aluminiowa.

Ściany

Ściany zewnętrzne do wys. 1 piętra: żelbetowe gr. 22 - 40 cm. Ściany zewnętrzne od 2 piętra do wys. 35m : żelbetowe gr. 22 - 24cm. Ściany wewnętrzne: żelbetowe gr. 20 - 25cm. Ściany działowe z silikatów i z bloczków z betonu komórkowego gr. 8-18 cm.

Instalacje

- instalacja zimnej wody użytkowej, - instalacja ciepłej wody użytkowej (MPEC) - instalacja kanalizacyjna - instalacja centralnego ogrzewania (MPEC) - instalacja wentylacji mechanicznej - instalacja elektryczna - instalacja domofonowa i dzwonkowa - instalacja telefoniczna - instalacja telewizyjna - instalacja internetowa

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: cena 35 000 zł.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

W pobliżu inwestycji znajduje się pełna infrastruktura miejska tj. przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazjum, Dom Handlowy Wanda i Centrum Handlowe Czyżyny oraz przychodnie zdrowotne. Bliskość tych placówek powoduje, że mieszkanie w naszej inwestycji będzie komfortowe i wygodne.

Bieńczyce to XVI dzielnica Krakowa. W jej skład wchodzą osiedla: Albertyńskie, Jagiellońskie, Kalinowe, Kazimierzowskie, Kościuszkowskie, Na Lotnisku, Niepodległości, Przy Arce, Strusia, Wysokie, Złotej Jesieni. Na obszarze znajduje się kilka terenów zielonych - Park Zalew Nowohucki, Planty Bieńczyckie, ROD Hutnik, które umożliwiają spacery i spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Dzielnica Bieńczyce to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi lub dla osób starszych. Szerokie zaplecze handlowo- usługowe ułatwi codzienne funkcjonowanie mieszkańców.

Komunikacja

Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z całym miastem, kilka linii tramwajowych i autobusowych umożliwi dojazd do każdego miejsca w Krakowie. Dla zmotoryzowanych mieszkańców wygodą może być bliskość Alei Andersa i Jana Pawła II.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Na Lotnisku 1 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Na Lotnisku 1 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - DH Wanda.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Na Lotnisku 1 znajdują się się 24 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Mini Mini w odległości 210 m, Szkoła Podstawowa Nr 104 w odległości 250 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna "Umiem" w odległości 250 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Na Lotnisku 1 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Firma Marketingowo-Medyczna NZOZ "Mark-Med" sp. z o.o. w odległości 150 m, PSTB w odległości 300 m, Poradnia Leczenia Uzależnień w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Na Lotnisku 1 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się ALDI, w odległości 120 m znajduje się Park Handlowy Na Lotnisku, w odległości 150 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Na Lotnisku 1 w odległości 160 m znajduje się McFit, w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.04.2016
Data aktualizacji: 30.07.2019
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: